actors.

21. února 2014 v 9:01 | © abenson-hq
ASHLEY BENSON » hanna marin
Ashley Victoria Benson je americká herečka a příležitostná modelka, která se narodila 18.12.1989. Nejvíce se proslavila rolí Hanny Marinové v seriálu Pretty Little Liars. Více zde.

SHAY MITCHELL » emily fields
Shay Mitchell (* 10. dubna 1987, Mississauga, Kanada) je kanadská herečka a modelka.Už jako malé dítě měla zájem o divadelní umění. Poprvé se objevila v seriálu "Degrassi: The Next Generation". Také vystupovala ve videoklipu k písni mezinárodní hit hudebníka Seana Paula "Hold My Hand". Prostřednictvím konkurzu se dostala roli Emily v seriálu Pretty Little Liars.

LUCY HALE » aria montgomery
Lucy Hale je americká herečka a zpěvačka, narozena 14. června 1989. Jako dítě vyhrála pěveckou soutěž American Juniors. Je známá hlavně díky své roli v seriálu americké televizní stanice ABC Family Prolhané krásky, dále pak díky roli v seriálech Bionic Woman a Smetánka.

TROIAN BELLISARIO » spencer hastings
Troian Bellisario, celým jménem Troian Avery Bellisario, se narodila 28.října 1985 v kalifornském Los Angeles. Jejími rodiči jsou televizní producent Donald Bellisario a herečka Deborah Pratt. Troian si zahrála v několika známých televizních seriálech, jako například Tequila and Bonetti, JAG, NCIS, a First Monday. Její největší role je však Spencer Hastings v PLL.

SASHA PIETERSE » alison dilaurentis
Sasha Pieterse je americká televizní a filmová herečka. Je známa pro své role Amandy Strazzullové v seriálu Hrdinové a Alison DiLaurentisové v seriálu Prolhané krásky.Narodila se 17. února 1996 (18 let), Johannesburg, Jihoafrická republika.

IAN HARDING » ezra fitz
Ian Harding je americký herec. Jeho nejznámější rolí je Ezra Fitz v seriálu Prolhané krásky.Narodil se 16. září 1986, v Heidelbergu, Německo do vojenské rodiny.Jeho rodina se o několik let později přestěhovala do Virginie, kde se přidal do dramatického kroužku na střední škole. Jeho třída ho zvolila, aby pronesl zahajovací projev. Později pokračoval v herectví na Carnegie Mellon University.Za své ztvárnění Ezry získal celkem pět cen Teen Choice Awards.

twitter | instagram| IMDb

TYLER BLACKBURN » caleb rivers
Objevil se v seriálu UNFABULOUS (neslavná) jako číšník,poté v několika seriálech jako Wendy, Odložené případy nebo Rockville CA. V roce 2011 se přidal k týmu prolhaných krásek. Taky se objevil ve filmu Peach Plum Pear v roli Jesseho Pratta nebo ve filmu Brave New World v roli Johna. K seriálu Wendy nazpíval píseň "Save me" s kapelou Golden State.Tyler má rád vaření, italské jídlo, kempování, cestování a nejraději by žil v Itálii. Jeho oblíbený film je Na pokraji slávy a rád poslouchá kapelu Oasis. Na čele má jizvu, protože když mu byl jeden rok, spadl z postele a narazil na okenní parapet.


KEEGAN ALLEN » toby cavanaugh
Celým jménem Keegan Phillip Allen je americký herec, jehož zatím nejvíce proslavila role Tobyho Cavanaugha, kterou hraje v seriálu Pretty Little Liars na stanici ABC. Na roli Tobyho přijel na skateboardu. Přečetl celou knižní sérii Pretty Little Liars, knihy si půjčil od producenta seriálu. Malé role měl i v Big Time Crush nebo CSI. Narodil se 22. července 1989, v Jižní Kalifornii, Kalifornie, USA.

TAMMIN SURSOK » jenna cavanaugh
Tammin Pamela Sursok se narodila 19. Srpna 1983 v Johannesburgu v Jižní Africe. Když jí byly čtyři roky, její rodina emigrovala do australského Sydney. Tammin má mladší sestru Michelle a staršího bratra Shauna. Její herecká kariéra začala rolí Dani Sutherland v seriálu MLADÍ A NEKLIDNÍ. V roce 2004 začíná nahrávat své první album Whatever Will Be, které se v Austrálii stalo velmi populární. V roce 2006 se přestěhovala do Los Angeles. Zahrála si v několika filmech a seriálech - například ve filmu AQUAMARINE či IMIGRANTI nebo Hannah Montana. V seriálu prolhané krásky hraje slepou dívku Jennu.

JANEL PARRISH » mona vanderwaal
Janel M. Parrish se narodila 30. října 1988 na Havaji, na ostrově Oahu. Když měla šest let, zúčastnila se pěvecké soutěže a vyhrála. Na Havaji také účinkovala v divadelních hrách. V televizi se poprvé objevila v 1999 a to v POBŘEŽNÍ HLÍDCE. Potom se objevila např. v Zoey 101, filmu Bratz, The O.C, Heroes, Fired Up. Hrála ve videoklipu skupiny NLT, kde nazpívala vokály. Od roku 2010 hraje v seriálu PRETTY LITTLE LIARS.Janel měří 157 cm, má hnědé oči a hraje na piano od šesti let. Na Havaji se jí říká Hapa, což je označení pro poloviční asiatku, protože je napůl Číňanka a napůl běloška.

JULIAN MORRIS » wren kingston
Julian se narodil 13.1.1983 v Londýně, Anglie, Velká Británie

BIANCA LAWSON » maya st. germain
Bianca Jasmine Lawson se na obrazovkách objevila poprvé v devíti letech v reklamách na panenky Barbie a později na kosmetiku Revlon. Vystudovala herectví a psychologii.Roku 1998 se objevila ve svých prvních dvou celovečerních filmech zároveň. TWICE THE FEAR si sice ani nedělal vyšší ambice než na video snímek, za to v BARVÁCH MOCI (PRIMARY COLORS) si již zahrála s Johnem Travoltou. V poslední době jí lze vidět v další oblíbené upírské sérii THE VAMPIRE DIARIES a nebo velice populárním seriálu PRETTY LITTLE LIARS, kde hraje lesbickou Mayu St. Germain.

BRYCE JOHNSON » detektiv darren wilden
Bryce se narodil ve znamení berana 18. 4. 1977, v Reno, Nevada, USA. Měří 188 cm, má modré oči a atletickou postavu.DREW VAN ACKER » jason dilaurentis
Drew se narodil v roce 1986 ve Filadelfii v Pensylvánii. Vyrůstal v Medford v New Jersey. Už odmalička se zajímá o sport. Ve škole byl ve fotbalovém a lacrosovém týmu. Potom dostal stipendium na Towsonově univerzitě. Kromě herectví je Drew i model. Na střední škole chodil do hodin herectví. Objevil se např. seriálu Castle nebo Greek ABC. Také v The Lake od Warner Bros nebo Cartoon Network z roku 2010. Poté byl obsazen do Prolhaných krásek jako Jason Dilaurentis.

twitter | instagram | IMDb
CODY CHRISTIAN » mike montgomery
Celým jménem Cody Allen Christian je americký herec, narozen v roce 1995, kterého můžeš znát například ze seriálu Austin & Ally kde hrál menší roli nebo také z filmu Náhradníci (Surrogates) ale jeho zatím největší rolí je Mike Montgomery, bratr Arie Montgomery (Lucy Hale) v seriálu Prolhané krásky.

TORREY DEVITTO » mellisa hastings
Torrey DeVitto je americká herečka, narozena 8. června 1984 v Huntingtonu v New Yorku. Její matka se jmenuje Liberty DeVitto a otec Billy Joel, který byl dlouholetým bubeníkem a v den narození Torrey hrál ve Wembley Arena. Jako dítě se svými rodiči a dvěmi sestrami, Devon a Maryelle, hodně cestovala. V šesti letech začala hrát na housle. Po střední prožila léto v Japonsku kde pracovala jako modelka. Torrey hrála na několika albech na housle. Objevila se např. v Dawsonův svět nebo Báječní lidé nebo ve filmu Obřad. Nejvíc ji ale proslavil její přítel Paul Wesley (TVD).

BRENDAN ROBINSON » lucas gottesman
Brendan Robinson je herec a spisovatel, známý hlavně ze seriálu Pretty Little Liars (2010) kde hraje Lucase Gottesmana, After Party (2009) a mládeže Pastor Kevin (2013). Taky ho můžeš znát ze seriálu Tráva,Hodně štěstí Charlie nebo Jak jsem poznal vaši matku,kde získal menší role.

BRANT DAUGHERTY » noel kahn
Brant Daugherty se narodil 20. srpna 1985 v Mason, Ohio, USA. Je známý pro jeho práci naThe Starving Games (2013), Pretty Little Liars (2010) a Army Wives (2007).

LESLEY FERA » veronica hastings
Lesley Fera je americká herečka, známá pro roli paní Hastingsové v seriálu Pretty Little Liars (2010). Dále se taky objevila ve snímku Herstory (2005) nebo The Goddess Within (2001).

twitter | instagram | IMDb
ANDREA PARKER » jessica dilaurentis
Andrea Parker se narodila 8. března 1970 v Monterey County v Kalifornii. Je pokřtěná jako Andrea Nicole Parker.Její přezdívka je Andi.Je americká, především seriálová herečka a bývalá baletní tanečnice.V 19-ti letech zatoužila po herecké kariéře a skončila s baletem. Objevila se v seriálech: Ženatý se závazky , JAG jako Caitlin Pike, či Pohotovost, kde jako Linda Farrellová.a hlavní roli získala až v seriálu Chameleon, kde si zahrála Slečnu Parkerovou.Měří 178 cm. Byla vdaná za Jamese Powerse, který však zemřel.

twitter | instagram | IMDb
LAURA LEIGHTON » ashley marin
Laura Leighton je americká herečka, která se narodila 24. července 1968 v Iowa City, Iowa, USA jako Laura Miller. Je známá pro Melrose Place (1992), Pretty Little Liars (2010) a Seven Girlfriends (1999). Byla (možná ještě je) vdaná za Douga Savanta od května 1998. Mají dvě děti.

twitter | instagram | IMDb
NIA PEEPLES » pam fields
Nia Peeples se narodila 10.12.1961 v Hollywoodu v Kalifornii. Její rodné jméno je Virenia Gwendolyn Peeples. V osmi letech vystupovala se svojí rodinou a předváděla tance různých kultur, např. polynéské, španělské a irské.Po škole se věnovala zpěvu. Objevila se např. v A SINGLE LIGHT, FAME, VE ZNAMENÍ RŮŽE, WALKER TEXAS RANGER, POLIBKY A OBĚTI. Má syna Christophera (nar. 1990)a dceru Siennu Noel (nar. 1998).Ve volném čase se věnuje turistice, surfování, jízdě na kolečkových bruslích a lyžování. Je také aktivní v oblasti charity.

twitter | instagram | IMDb
HOLLY COMBS» montgomery
Její mamince Laurelai bylo pouhých 14 let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se vzali, ale po 2 letech se rozvedli. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v 15, když bylo její matce 30 . Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami. V 15-ti měla v bocích 115 cm! Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně, 5 psů, 2 kočky, 3 papoušky aj. zvířata. 7 let byla vegetariánkou. Má ráda italskou kuchyni. Její nejznámejší role je ze seriálu ČARODĚJKY. Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku.

twitter | instagram | IMDb
NOLAN NORTH » peter hastings
Nolan North se narodil 31. října 1970 v New Haven, Connecticut, USA jako Nolan Ramsay severu. Je známý pro jeho práci na General Hospital (1963), Uncharted 2: Among Thieves (2009) a Star Trek: Do temnoty (2013). Byl (nejspíš ještě je) oddaný s Jill Murray od 4.6.1999. Mají dvě děti. Mezi jeho největší roli nejspíš patří Peter Hastings v Prolhaných kráskách.

twitter | instagram | IMDb
ROARK CRITCHLOW » tom marin
Roark Critchlow se narodil 11. května 1963 v Calgary, Alberta, Kanada jako Roark Grant Critchlow. Je herec a producent, známý díky Mr. Deeds - Náhodný milonár (2002), Batman: Year One (2011) a Days of Our Lives (1965). Byl (možná pořád je) ženatý s Marií Brewer od roku 1990. Mají tři děti.

twitter | instagram | IMDb
ERIC STEINBERG » wayne fields
Eric Steinberg se narodil ve Washingtonu. Je herec, známý pro Star Trek: První kontakt (1996), Mladí a neklidní (1973) nebo Beautiful Life (2002). Jeho matka je korejka. Jeho otec je evropan.Umí mluvit korejsky, thajsky a francouzsky. Pochází z Washingtonu, DC, ale strávil část svého dětství v Montaně, Thajsku a Koreji. Hrál postavu v Hvězdné bráně (1997).

twitter | instagram | IMDb
CHAD LOWE » byron montgomery
Chad Lowe je americký herec , režisér a producent. Má mladšího bratra, herce Roba Lowa. Získal cenu Emmy za ztvánění AIDS trpícího Jesseho McKenna. Má dvě dcery Fionu a Mabel.

twitter | instagram | IMDb


Zde najdete hlavní herce seriálu. Postupně je budu dopřidávat ale úplně ti nejhlavnější tu jsou. Pokud by vám tu někdo chyběl napište do komentáře jména herce a jeho postavu, pokusím se ji co nejdříve dopřidat :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

ABENSON-HQ your czech best and first source about Ashley Benson and PLL series